Het eerste aflevercentrum van de virtuele autoverkoper Nieuweautokopen.nl is dinsdag 30 november 2010 geopend. Het is precies vijf jaar geleden dat Paul de Vries, de website Nieuweautokopen.nl de lucht in bracht.

Inmiddels is de website maandelijks goed voor 65.000 unieke bezoekers, waaruit een 1.000 offerte-aanvragen volgen. Effectief zijn er dit jaar ruim 500 nieuwe auto’s daadwerkelijk via de website gekocht. "Volgend jaar gaan we dat ruimschoots verdubbelen", stelde Jeroen Zaal, manager van het aflevercentrum in Almere.

De opening werd verricht door Bovag Bondsvoorzitter Geert Vermeer en directeur Aart de Koning van Koops Furness.

UPDATE
Nieuweautokopen.nl lanceert 1 december 2010 een gratis iPhone ‘app’. Hiermee kan de consument een nieuwe auto zoeken, specificaties, prijzen en foto’s bekijken, informatie per merk opzoeken en uiteraard een auto aanschaffen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties