Uit cijfers van VWE blijkt dat de handel in tweedehands voertuigen weer bijna op het niveau is van voor de coronacrisis.

In week 24 werden bijvoorbeeld 58.472 auto’s in bedrijfsvoorraden gezet. Dat is het hoogste aantal sinds het uitbreken van het coronavirus en bijna net zoveel als begin maart en als vorig jaar.

Tenaamstelling

Het aanbod stijgt, want ook de vraag stijgt. Zo is het aantal voertuigen dat te naam wordt gesteld al enkele weken lang stijgende, met een uitzondering voor week 23, de week waarin tweede pinksterdag viel. In week 24 steeg het aantal te naam gestelde voertuigen naar bijna 29.000. Dat is 15 procent meer dan in de week ervoor. 

Apk

De markt voor apk blijkt uit de cijfers van VWE redelijk constant, wat deels te verklaren is uit het feit dat de apk een verplichting is. Daarnaast worden veel occasions met een nieuwe apk verkocht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties