Jaco Ockhuisen is per 1 februari begonnen als verkoopdirecteur bij IT-specialist Mivar Group. Ockhuisen was vanaf april 2010 verantwoordelijk voor de sales en consultancy bij Uname IT en maakt nu de volgende stap bij Mivar Group.

Hij ziet MivarGroup als een snel groeiende onderneming, waar hij verantwoordelijk is voor zowel de verkoopbinnendienst als buitendienst. Ockhuisen zal zijn jarenlange ervaring gaan overbrengen op de enthousiaste specialisten in zijn team.

Mivar Group streeft volgens Chris Kimman naar efficiency en effectiviteit, iets waarin Jaco een belangrijke rol zal spelen. Hij zal een belangrijke bijdrage gaan leveren in het coachen van de adviseurs en accountmanagers, zodat zij de klanten van Mivar Group optimaal van dienst kunnen zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties