Jaco Ockhuisen is per 1 februari begonnen als verkoopdirecteur bij IT-specialist Mivar Group. Ockhuisen was vanaf april 2010 verantwoordelijk voor de sales en consultancy bij Uname IT en maakt nu de volgende stap bij Mivar Group.

Hij ziet MivarGroup als een snel groeiende onderneming, waar hij verantwoordelijk is voor zowel de verkoopbinnendienst als buitendienst. Ockhuisen zal zijn jarenlange ervaring gaan overbrengen op de enthousiaste specialisten in zijn team.

Mivar Group streeft volgens Chris Kimman naar efficiency en effectiviteit, iets waarin Jaco een belangrijke rol zal spelen. Hij zal een belangrijke bijdrage gaan leveren in het coachen van de adviseurs en accountmanagers, zodat zij de klanten van Mivar Group optimaal van dienst kunnen zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
Meest bekeken berichten
Recente reacties