Na Media Markt (Fiat 500) en Albert Heijn (Hyundai i10 en i20) is ANWB de volgende partner van Leaseplan in een privatelease-actie. De betreffende Fiat 500 wordt via ANWB verzekerd (Unigarant is een volledige dochter van ANWB).

En in tegenstelling tot andere privatelease-aanbiedingen bouwt de berijder via de ANWB-verzekering wel schadevrije jaren op. De berijder krijgt verder een standaard Wegenwacht lidmaatschap ter waarde van tachtig euro (een uitgebreider lidmaatschap kost geld).

Een belangrijke drempel die ANWB voor particulieren wegneemt, is dat het private lease contract bij bepaalde persoonlijke omstandigheden zonder kosten kan worden opgezegd. De private lease vanaf prijs is 179 euro voor een Fiat 500 met onder andere vijftien inch lichtmetalen velgen en airco.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties