Bij Pon Holdings Nederland zullen naar verwachting 50 werknemers worden ontslagen. Het gaat daarbij om circa 30 werknemers van het hoofkantoor in Almere en 20 bij de vestiging Leusden. Vanwege tegenvallende verkoopcijfers moet de auto-importeur flink op de rem trappen.

De ontslagen zullen niet alleen betrekking hebben op personeel van de werkvloer. Ook binnen de top van het bedrijf moeten mensen weg, weet het FD te melden. Zo zullen Erik van ’t Hof en Göran Carlson voor het einde van het jaar terugtreden uit het bestuur. Robs Oudshoorn blijft nog aan tot 30 april 2015.

Pon heeft het besluit genomen omdat de organisatie ‘wendbaarder en efficiënter’ moet worden. Vrij vertaald betekent dat dat de zaken in Nederland erg slecht gaan en er voorlopig nog geen licht aan de auto-horizon is.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
26 mei 2026
Same day delivery in de autobranche: waarom je bezorgoperatie nét zo belangrijk is als je voorraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties