Autec-VLT houdt van dinsdag 6 oktober tot en met donderdag 8 oktober weer open dagen op de locatie in Montfoort. Elke dag tussen 14:00 – 22:00 uur is er veel te beleven in de moderne Autec-VLT showroom. Gastsprekers zijn Jan Lammers (Le Mans), Wuf van Ginkel (Dakar) en Allard Kalff (Formule 1).

Wat hebben topprestaties in de autosport en automotive equipment gemeen? Jan Lammers, Wuf van Ginkel en Allard Kalff vertellen op een inspirerende en enthousiaste manier meer over deze gemeenschappelijke deler. Daarnaast geven zij antwoord op vragen, zoals: wat komt er allemaal bij kijken in de autosport en wat is de overeenkomst tussen ondernemer zijn en het racen binnen een raceteam?

• Dinsdag 6 oktober: Jan Lammers (Racing for Holland) over de 24 uur van Le Mans.
• Woensdag 7 oktober: Wuf van Ginkel (Ginaf Rally Power) over de Dakar Rally.
• Donderdag 8 oktober: Allard Kalff (RTL GP) over de Formule 1.

Naast adviezen van werkplaatsexperts en inspirerende sprekers geeft Autec-VLT ook een aantal uitgebreide productdemonstraties van onder andere de GTC-QX automatische bandenlepel, AWS uitlijncomputer en VLT remmentest- en diagnosebanken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties