Het blijft terugroepacties regenen bij Toyota. Deze keer gaat het om 1,75 miljoen auto’s met problemen aan de remmen, cilinderkop en brandstofleidingen. In Nederland gaat het om Toyota-dochter Lexus waarvan 1060 auto’s terug naar de garage moeten. Wereldwijd gaat het naast Lexus ook om de Auris-modellen.

De meeste van de terug te roepen auto’s (1 miljoen) bevinden zich in Japan zelf. In Nederland betreft het 1060 auto’s van Lexus IS, GS en LS gebouwd tussen 2008 en 2010. Deze zouden problemen met de brandstofdrukmeter kunnen krijgen waardoor er brandstof zou kunnen lekken. Overigens maakt Toyota niet bekend of er zich al daadwerkelijke problemen hebben voorgedaan.

Toyota heeft dit jaar al vier keer auto’s met mogelijke defecten teruggeroepen. Iedere keer meer dan 1 miljoen stuks. De laatste terugroepactie betrof problemen met de airbag. Toen moesten in Nederland alleen al 17.000 auto’s terug naar de garage.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties