De Ordinatio Groep uit Den Bosch, een adviesbureau gespecialiseerd in flexibele inzet van mensen, heeft onlangs een nieuw one-stop-shopping concept gelanceerd voor een breed scala aan adviesdiensten, arbodiensten en opleidingen, genaamd Ordinatio Plus.

Ordinatio richt zich hiermee onder meer op front-office opleidingen, calculatietrainingen, lasopleidingen, certificeringen en AST-modulaire opleidingen. “In het verlengde van de visie van Ordinatio is het voor bedrijven belangrijk één aanspreekpunt te hebben voor adviezen, nieuwe ontwikkelingen en opleidingen”, aldus directeur René van der Linden. “In het geheel vertegenwoordigen opleidingen een belangrijke pijler, aangezien deze bijdragen aan de ontwikkeling van een bedrijf.”

De komende maanden introduceert Ordinatio het nieuwe concept op landelijk niveau, door middel van bezoeken aan of bijeenkomsten bij bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties