De Ordinatio Groep uit Den Bosch, een adviesbureau gespecialiseerd in flexibele inzet van mensen, heeft onlangs een nieuw one-stop-shopping concept gelanceerd voor een breed scala aan adviesdiensten, arbodiensten en opleidingen, genaamd Ordinatio Plus.

Ordinatio richt zich hiermee onder meer op front-office opleidingen, calculatietrainingen, lasopleidingen, certificeringen en AST-modulaire opleidingen. “In het verlengde van de visie van Ordinatio is het voor bedrijven belangrijk één aanspreekpunt te hebben voor adviezen, nieuwe ontwikkelingen en opleidingen”, aldus directeur René van der Linden. “In het geheel vertegenwoordigen opleidingen een belangrijke pijler, aangezien deze bijdragen aan de ontwikkeling van een bedrijf.”

De komende maanden introduceert Ordinatio het nieuwe concept op landelijk niveau, door middel van bezoeken aan of bijeenkomsten bij bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties