De Ordinatio Groep uit Den Bosch, een adviesbureau gespecialiseerd in flexibele inzet van mensen, heeft onlangs een nieuw one-stop-shopping concept gelanceerd voor een breed scala aan adviesdiensten, arbodiensten en opleidingen, genaamd Ordinatio Plus.

Ordinatio richt zich hiermee onder meer op front-office opleidingen, calculatietrainingen, lasopleidingen, certificeringen en AST-modulaire opleidingen. “In het verlengde van de visie van Ordinatio is het voor bedrijven belangrijk één aanspreekpunt te hebben voor adviezen, nieuwe ontwikkelingen en opleidingen”, aldus directeur René van der Linden. “In het geheel vertegenwoordigen opleidingen een belangrijke pijler, aangezien deze bijdragen aan de ontwikkeling van een bedrijf.”

De komende maanden introduceert Ordinatio het nieuwe concept op landelijk niveau, door middel van bezoeken aan of bijeenkomsten bij bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties