Pon’s Automobielhandel voegde recent Bugatti toe aan haar merkenpallet als importeur en daar is nu ook sportautofabrikant Lamborghini bij gekomen. Het luxueuze Italiaanse sportautomerk was op zoek naar een nieuwe vertegenwoordiger in Nederland, na het wegvallen van Hessing.

Automobili Lamborghini is opgericht in 1963 en gevestigd in Sant’Agata Bolognese in het noordoosten van Italië. Het concern heeft wereldwijd meer dan 120 dealers.
De 350GT, Miura, Espada, Countach, Diablo, Murciélago, Reventón Coupé en Roadster, Gallardo LP 560-4 Coupé en Spyder, de Gallardo LP 570-4 Superleggera en de laatste open variant LP 570-4 Spyder Performante zijn enkele bekende modellen.

De afgelopen tijd heeft Pon de showroom en de werkplaats in Het Koopmanshuis in Leusden voorzien van nieuwe aankleding en meubilair.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties