Pon heeft na een lange proefperiode de stekker uit Partspeople.nl getrokken. De deelnemende garagebedrijven hebben allemaal een brief ontvangen waarin het stopzetten van het concept werd aangekondigd.

Partspeople was een onderdelenbestelsysteem voor universele garages, waarbij de aangesloten garages konden beschikken over de originele onderdelen van Volkswagen, VW-bedrijfswagens, Audi, Seat en Skoda, allemaal merken uit de Pon-portfolio. Pon had een logistieke service opgezet die tweemaal per dag de onderdelen uitleverde.
Enkele grossiers van automaterialen die in de testregio (Leusden en wijde omgeving) actief zijn, gaven al eerder aan dat zij wel merkten dat het Pon-initiatief tot gevolg had dat er door hen minder onderdelen voor de betreffende merken werden verkocht.

Volgens insiders is Pon louter op economische gronden gestopt met Partspeople. De inspanningen leverden te weinig omzet en marge op.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03