PPG komt met een nieuwe primer. De  DP5000 is een geavanceerde primer surfacer die gebruikersgemak en snelheid combineert met uitstekende schuureigenschappen en een goed eindresultaat.

Met de drie leverbare grijstinten kan een volledige reeks tinten gemaakt worden, zodat voor elke kleur topcoat de meest geschikte tint gebruikt kan worden. Dit versnelt de procestijd en vermindert het gebruik van basislak. Voor deze nieuwe primers kan dezelfde verharder gebruikt worden als bij de andere nieuwe premium lakken. Hierdoor ontstaat een compact productaanbod, waardoor de productvoorraad beperkt kan blijven.

Hoewel de DP5000 het meeste rendement oplevert bij overnacht drogen bij een koele temperatuurn, geeft hij tevens een optimale applicatie, droging en schuurbaarheid onder alle andere omstandigheden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties