RDC heeft Proefrit Manager exclusief in haar dienstenportefeuille opgenomen. Hierover hebben Fresh Apple en RDC afspraken gemaakt. Fresh Apple heeft per 1 juni 2016 de gehele gebruikersportefeuille van Proefrit Manager aan RDC overgedragen. 

RDC ziet Proefrit Manager als een belangrijke aanvulling op haar totaaloplossing voor mobiliteitsbedrijven om optimaal invloed te krijgen in het digitale oriëntatieproces van consumenten.

Proefrit Manager wordt reeds door zo’n honderd bedrijven gebruikt. Het zorgt op een innovatieve manier voor een nagenoeg papierloze afhandeling van de administratie rond proefritten met nieuwe en gebruikte auto’s. Daarbij worden tevens de voorwaarden voor de verzekering ingevuld. Een proefrit is een belangrijke stap in de oriëntatiefase van een klant. De gegevens zijn daarmee van groot belang voor de commerciële opvolging.

Proefrit Manager wordt ingepast in de RDC Engine van RDC, de totaaloplossing voor mobiliteitsbedrijven rond de digitale customer journey van hun klanten. Proefrit Manager zal in samenwerking met Fresh Apple worden doorontwikkeld. Zo zal deze verbonden worden met de recent geïntroduceerde applicatie Lead-HUB.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
Meest bekeken berichten
Recente reacties