In navolging van de eerste Next Generation-vestiging (NG) in Dronten heeft Profile Tyrecenter in de afgelopen maanden vijftien van dit soort locaties gerealiseerd. Dit jaar komen daar nog eens tien bij.

Bestaande vestigingen in onder andere Aalsmeer, Nieuw Vennep, Amsterdam, Veenendaal en Hilversum werden grootschalig vernieuwd. Mega vestigingen in Tilburg en Den Bosch worden op dit moment gebouwd.

De nieuwe NG-vestigingen spelen in op de ontwikkelingen van Het Nieuwe Werken en bieden zakelijke rijders gratis wifi en werkplekken in de Business Lounge. Voor particuliere klanten is er een ruime zithoek met speelhoek voor kinderen, naast tal van extra services.

Directeur Profile Tyrecenter Nederland, Harm Nieboer: “We spelen in op nieuwe retailontwikkelingen om klanten te verrassen met het NG-concept. Onze vernieuwde vestigingen zijn voor de zakelijke rijder volwaardige werkplekken geworden. Het Nieuwe Werken is hiermee een vast onderdeel geworden van onze formule.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties