Overlander introduceert de nieuwe bandenwisselaar G 8645 van Ravaglioli. De machine is voorzien van een speciale demontagevinger, waardoor een bandenlichter niet meer nodig is.

Ad Brünings van Overlander: “De demontagevinger demonteert en monteert de banden moeiteloos en snel zonder beschadiging van de velg en wordt met een drukknop pneumatische bediend. Beide handen blijven hierdoor vrij om de band te begeleiden.”

De machine wordt aangedreven door een elektrische invertermotor en is traploos regelbaar. Bij te veel druk op hiel van de band wordt de draaisnelheid automatisch verminderd of gestopt, zodat beschadiging van de hiel wordt voorkomen. Een speciale hulparm (optie) zorgt ervoor dat zeer stugge banden weer snel worden gemonteerd.

Overlander speelt ook in op de bandenwisselwelen met de Wheel Wash, een gesloten watersysteem, dat geen gebruik maakt van chemicaliën en alleen een stroom- en luchtdrukaansluiting nodig heeft om te functioneren.

UPDATE
Overlander heeft eind november 2011 de eerste 3D uitlijncomputer van Ravaglioli verkocht aan No Limit Tuning te Amsterdam. Uitlevering zal snel plaatsvinden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties