Equipmentleverancier Midtronics heeft in Amerika haar gelijk gehaald in een rechtszaak als uitvinder van een reeks accutesters. Het patent op de techniek erachter is geschonden door Argus met het verhandelen en verkopen van de testers AA350, AA400, AA500, AA500P en AA550P.

De betreffende apparatuur maakt gebruik van wat Argus noemt de Large Pulse Resistance (LPR) techniek. Het rechterlijk verbod in Amerika heeft ook gevolgen voor vergelijkbare producten van Argus die deze techniek gebruiken. Daarnaast moet Argus ook de advocaat- en proceskosten betalen van de rechtszaak. De hoogte van deze kosten wordt op 16 augustus vastgesteld in een hoorzitting.

Midtronics heeft ook een voorstel ingediend wat de invoer, verkoop, productie of uitvoer van de diagnoseapparaten verbiedt in Amerika. Argus-testers die vanuit Amerika zijn geëxporteerd kunnen een recall krijgen, mits het voorstel daartoe goedgekeurd wordt door het gerechtshof.

Bij Argus was niemand bereikbaar voor commentaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties