Het Louwman Museum heeft het afgelopen jaar een recordaantal bezoekers ontvangen. In 2015 bezochten 138.000 bezoekers het automobielmuseum, ruim dertig procent meer dan in 2014.

Volgens de directie is het hoge aantal bezoekers in 2015 mede te danken aan de acceptatie van de museumkaart, de goede recensies van bezoekers op diverse websites en de steeds grotere naamsbekendheid van het museum sinds de opening in 2010.

Ook de tentoonstelling van de Glazen Koets in het kader van de viering van 200 jaar Koninkrijk en de in december gestarte tentoonstelling Horse Power heeft geleid tot extra bezoekers.

Horse Power is een tentoonstelling van negen omvangrijke sculpturen van Willem Lenssinck die de overgang symboliseren van het paard naar de automobiel. Tot en met 14 februari 2016 is de tentoonstelling HorsePower nog te zien in het Louwman Museum.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties