De schadebedrijven CAS en GEA in Emmen gaan op 1 januari 2014 samen verder onder de naam AAS CAS – GEA Emmen. Alle activiteiten zullen worden samengebracht in het pand aan de Jacob Le Mairestraat 275.

Onderzoek heeft uitgewezen dat het verzorgingsgebied in Emmen en omstreken prima te bedienen is vanuit één locatie. Directeur Henk Geerts: “Het belangrijkste is dat er nu een zeer stevig anker staat wat voor honderd procent klaar is voor de toekomst. Er gaan geen arbeidsplaatsen verloren. We beschikken hier over zo’n 1.500 vierkante meter met de allernieuwste equipment.”

Overigens werken beide bedrijven al jaren op het gebied van automaterialen samen als CAS en GEA Automaterialen. Deze samenwerking gaat op dezelfde voet verder, als twee afzonderlijke bedrijven. Zowel GEA als CAS zijn bij Allround Automotive Solutions (AAS) aangesloten. Onlangs sloten zij zich ook aan bij grossiersorganisatie Group Auto Nederland. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties