Met een inhaalspurt in juni en in de periode september tot november is het aantal Audatex schadecalculaties alsnog op een vergelijkbaar niveau uitgekomen als in dezelfde elf maanden vorig jaar: bijna een miljoen stuks. November is met 97.543 calculaties goed voor een plus van achttien procent.

Met name in januari en februari dook 2015 fors het niveau van 2014. De twee waren goed voor 167.500 in plaats 195.000 calculaties. Of 2015 in totaal daadwerkelijk een vergelijkbaar aantal schades kent, hangt af van wat december doet. Normaliter is december goed voor rond de negentigduizend schades, precies wat er nu nog rest om gelijk te komen aan het niveau van vorig jaar.

Het schadebedrag is in november 1223,92 euro, tegenover 1181,51 een jaar eerder. Het dieptepunt dat met 1131 euro in mei en augustus werd genoteerd lijkt ver weg, sinds september is het bedrag minimaal twaalfhonderd euro hoog.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 maart 2026
AutoFirst nu ook beschikbaar voor LKQ-partnergrossiers
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties