De Groot Autoservice in Meerkerk is de beste Seat-dealer van Nederland en heeft hiervoor de One Seat Dealeraward 2011 ontvangen. Met deze onderscheiding belonen fabrikant en importeur de dealer voor zijn prestaties op het gebied van klanttevredenheid, deskundigheid en verkoopaantallen.

Directeur Sjaan de Groot: “Ons geheim? De verwachtingen van onze klanten overtreffen. Dus je werk altijd goed doen. Maar ook het scheppen van een huiselijke sfeer, waar klanten zich direct thuis voelen. Ook krijgen wij van onze klanten veel positieve reacties op onze openingstijden van 8.00 tot 20.00 uur.”

Schoonzoon Sjoerd van der Leeden vult hem aan: “Onze kracht zit in onze medewerkers, in de showroom, achter de balie en in de werkplaats. Uiteraard volgen zij ook alle trainingen die Seat-importeur Pon aanbiedt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties