Na bijna twee jaar van ontwikkelingswerk, gaat Seat zijn productaanbod uitbreiden met een compacte SUV. Het nieuwe Seat-model wordt in 2016 leverbaar.

De komst van de SUV is een duidelijk signaal van het vertrouwen dat de Volkswagen Group in het Spaanse merk heeft. Het nieuwe model markeert het debuut in een zeer snel groeiend segment waarin alleen al in Europa jaarlijks bijna een miljoen auto’s worden verkocht.

Deze voertuigcategorie is de afgelopen vijf jaar met meer dan 40 procent in omvang gegroeid en die trend wordt in de toekomst voortgezet. De introductie van de compacte SUV in 2016 benadrukt de uitbreiding in de breedte van Seat’s modelgamma, waarmee het merk zijn huidige groeimomentum naar aanleiding van de succesvolle lancering van de Leon-familie kan vasthouden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties