Na bijna twee jaar van ontwikkelingswerk, gaat Seat zijn productaanbod uitbreiden met een compacte SUV. Het nieuwe Seat-model wordt in 2016 leverbaar.

De komst van de SUV is een duidelijk signaal van het vertrouwen dat de Volkswagen Group in het Spaanse merk heeft. Het nieuwe model markeert het debuut in een zeer snel groeiend segment waarin alleen al in Europa jaarlijks bijna een miljoen auto’s worden verkocht.

Deze voertuigcategorie is de afgelopen vijf jaar met meer dan 40 procent in omvang gegroeid en die trend wordt in de toekomst voortgezet. De introductie van de compacte SUV in 2016 benadrukt de uitbreiding in de breedte van Seat’s modelgamma, waarmee het merk zijn huidige groeimomentum naar aanleiding van de succesvolle lancering van de Leon-familie kan vasthouden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 februari 2025
Renault investeert in klassiekernetwerk
17 februari 2025
Nieuwe distributiestrategie Toyo Tires krijgt vorm
17 februari 2025
Ambitie hergebruik van onderdelen te verdubbelen
14 februari 2025
Claro neemt Starwash over
14 februari 2025
‘Remmenstof schadelijker dan dieselroet’
14 februari 2025
EasyPark Group neemt Parkopedia over
Meest bekeken berichten
Recente reacties