Snap On heeft op afgelopen vrijdag de Modis Ultra geïntroduceerd. Het is een nieuwe generatie voertuigdiagnosetester en opvolger van de in 2000 geïntroduceerde Modis. De units worden geleverd met een training door het Euro Tech Center in Soest.

De Modis Ultra heeft onder andere een Component Test Meter, die de monteur stap voor stap begeleid bij het testen van regeleenheden en onderdelen van personenauto’s en lichte bedrijfswagens. Er is een volledig geïntegreerde scanner, labscope en voertuigspecifieke communicatiesoftware.

Naast het diagnosticeren van storingen ondersteunt de Snap On Modis Ultra bij het testen en inleren van componenten. Het nieuwe diagnose-apparaat bevat ook diverse trainingen over bijvoorbeeld Common Rail en injectiesystemen.

Gebruikers van de Modis Ultra kunnen ondermeer gebruik maken van ervaringen en tips van de helpdesk van het Euro Tech Center en de speciaal opgezette website.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties