Snap On heeft op afgelopen vrijdag de Modis Ultra geïntroduceerd. Het is een nieuwe generatie voertuigdiagnosetester en opvolger van de in 2000 geïntroduceerde Modis. De units worden geleverd met een training door het Euro Tech Center in Soest.

De Modis Ultra heeft onder andere een Component Test Meter, die de monteur stap voor stap begeleid bij het testen van regeleenheden en onderdelen van personenauto’s en lichte bedrijfswagens. Er is een volledig geïntegreerde scanner, labscope en voertuigspecifieke communicatiesoftware.

Naast het diagnosticeren van storingen ondersteunt de Snap On Modis Ultra bij het testen en inleren van componenten. Het nieuwe diagnose-apparaat bevat ook diverse trainingen over bijvoorbeeld Common Rail en injectiesystemen.

Gebruikers van de Modis Ultra kunnen ondermeer gebruik maken van ervaringen en tips van de helpdesk van het Euro Tech Center en de speciaal opgezette website.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
Meest bekeken berichten
Recente reacties