Het Nederlandse autodeelplatform Snapp Car heeft zijn Deense concurrent Minbildinbil overgenomen. Snapp Car is een soort Airbnb voor auto’s en de snelst groeiende vorm van autodelen.

Om de overname te bekostigen heeft Snapp Car (omzet 2 miljoen euro, 20 werknemers) investeerder Founders aangetrokken, dat een minderheidsaandeel in het bedrijf neemt. Door de investering wordt Snapp Car, dat nog nooit winst heeft gemaakt, gewaardeerd op 9,3 miljoen euro. De bedragen van de investering en overname maakt het bedrijf niet bekend.

Er is volop reuring op de jonge Europese autodeelmarkt. Snapp Carr probeert met de overname de grootste te worden maar moet vooralsnog het Franse Drivy, dat deze maand de kleinere concurrent Buzzcar inlijfde, nog laten voorgaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
Meest bekeken berichten
Recente reacties