De Anwb heeft een badge ontwikkeld speciaal voor de Franse tolwegen. Daarmee kunnen Nederlanders veel sneller de tolpoorten nemen en behoort lang oponthoud bij de betaalkassa’s tot het verleden.

Het elektronisch afrekenen voor buitenlanders in Frankrijk is mogelijk geworden door de invoering van de Europese IBAN-bankrekeningnummers.

De badge kan ook worden gebruikt bij ruim 250 parkeerterreinen in Frankrijk. Er wordt maandelijks automatisch afgerekend. De badge, een apparaatje voor op de binnenzijde van de voorruit, kost 7,50 euro voor Anwb-leden en 11 euro voor niet-leden. Het abonnement kost 1,60 euro per maand, alleen in de maanden waar de badge ook daadwerkelijk wordt gebruikt. Wie een badge heeft kan dan door de poortjes met de oranje T gewoon doorrijden met een snelheid van maximaal 30 kilometer per uur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties