Ssangyong Motors Middle Europe heeft in Alblasserdam een Nederlandse vestiging opgericht en is daarmee terug in Nederland. De nieuwe Ssangyong Korando is per direct leverbaar en de eerste Ssangyong-dealers zijn officieel aangesteld.

De Nederlandse tak heet Ssangyong Motors Nederland en zij ontvangt positieve reacties van de voormalige dealerbedrijven om het merk weer te gaan voeren. "De eerste dealercontracten in de Benelux zijn inmiddels getekend en wij verwachten op korte termijn een basis distributienetwerk in de Lage Landen te hebben opgezet. In Nederland zal dat netwerk bestaan uit zo’n 25 dealers", zegt Benelux-manager Feike van den Oever.

Op korte termijn zijn er veertien Ssangyong-verkooppunten in Nederland operationeel. Ook de onderdelenvoorraad en -logistiek zijn op orde gebracht dankzij het eigen magazijn in Kontich België en Ssangyongs Europese warehouse in Breda.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties