Ssangyong Motors Middle Europe heeft in Alblasserdam een Nederlandse vestiging opgericht en is daarmee terug in Nederland. De nieuwe Ssangyong Korando is per direct leverbaar en de eerste Ssangyong-dealers zijn officieel aangesteld.

De Nederlandse tak heet Ssangyong Motors Nederland en zij ontvangt positieve reacties van de voormalige dealerbedrijven om het merk weer te gaan voeren. "De eerste dealercontracten in de Benelux zijn inmiddels getekend en wij verwachten op korte termijn een basis distributienetwerk in de Lage Landen te hebben opgezet. In Nederland zal dat netwerk bestaan uit zo’n 25 dealers", zegt Benelux-manager Feike van den Oever.

Op korte termijn zijn er veertien Ssangyong-verkooppunten in Nederland operationeel. Ook de onderdelenvoorraad en -logistiek zijn op orde gebracht dankzij het eigen magazijn in Kontich België en Ssangyongs Europese warehouse in Breda.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties