Stertil neemt de servicedienst over van het ruim zestig jaar oude Van Zetten Hefbruggen uit Zuid-Beijerland. Dat bevestigt Gerrit Jan Kamphuis, directeur van Stokvis Service in Kootstertille.

Het gaat om vier medewerkers die de overstap naar Stokvis Service maken. Kamphuis: “Wij zijn niet alleen marktleider als het gaat om de service van werkplaatsapparatuur en in het bijzonder hefbruggen, maar we groeien ook nog eens sterk.”

Door de overname telt Stertil Service nu 82 medewerkers. Van Zetten Hefbruggen gaat onder leiding van Nettie van Zetten verder als verkooporganisatie en revisiebedrijf van hefbruggen. Installatie en onderhoud zullen voortaan in samenwerking met Stertil Service worden uitgevoerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties