Een aantal Stiba-bedrijven heeft het kwaliteitskeurmerk Stiba Kwaliteits Onderdelen geïntroduceerd. Deze bedrijven geven een jaar garantie op gebruikte onderdelen. Tevens bieden zij een vergoedingsregeling voor extra werkzaamheden, bijvoorbeeld (de)montagekosten.

vwe-sloopstatistiekDe garantie geldt niet voor onderdelen die meer dan 14 jaar oud zijn, meer dan 150.000 kilometer gedraaid hebben of minder dan 200 euro kosten. Voor die delen geldt de standaard Stiba-garantie, tenzij daar met het bedrijf aantoonbaar andere afspraken over gemaakt zijn.

Groene onderdelen

De deelnemende demontagebedrijven zijn te vinden op groeneonderdelen.nl. Al deze bedrijven zijn lid van brancheorganisatie Stiba en beschikken minimaal over een twee sterren KZD-certificaat.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties