Bovag werkt momenteel aan een strategisch meerjarenplan voor autodealers. Daarin moet de richting worden bepaald voor de branche. Vertegenwoordigers uit de branche, adviesraden en Bovag Autodealers komen hiertoe bij elkaar.

Volgens Koos Burgman, algemeen directeur, is het niet aan Bovag alleen om een strategie te bepalen voor de toekomst van autodealers in Nederland. “We gaan eerst bij de leden langs om te peilen wat hun belangen zijn. Waar halen ze hun successen? Waar zit het rendement? Hoe zijn ze maatschappelijk bezig? Als we dit weten kunnen we het in beleid vertalen en dan koppelen we het nogmaals terug naar de leden voor goedkeuring.”

De workshop ‘Politiek en overheid voor autodealers’ is inmiddels voor het eerst gehouden en zal de komende maanden door het land reizen.

Meerjarenplan dealers

[responsive-video identifier=”uoLJqhoVd0M”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties