Suzuki gaat bijna twee miljoen auto’s terug naar de garage halen die mogelijk een defect hebben aan het ontstekingsmechanisme. In Nederland gaat het om 6200 auto’s. Het is de grootste terugroepactie ooit van de Japanse autobouwer.

Het betreft verschillende modellen en auto’s die het bedrijf bouwt voor Mazda en General Motors. Suzuki heeft meerdere meldingen gehad over rookvorming door het probleem, maar is niet op de hoogte van verwondingen als gevolg van het defect. Eind maart kondigde Suzuki al aan bijna 170.000 auto’s terug te halen voor een vergelijkbaar probleem.

Op de Nederlandse markt is alleen de Ignis geleverd die bij de terugroepactie is betrokken. Het gaat om de exemplaren die in Japan zijn gebouwd. De importeur zegt eind deze week over de volledige database te beschikken van de eigenaren van de getroffen auto’s. Tot op heden zijn er geen problemen in Nederland gemeld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties