Automobielbedrijf Swarttouw in Barendrecht en Auto Ames in Gorinchem zijn Skoda-dealer van het Jaar 2011 geworden. De Zuid-Hollandse garagebedrijven zijn volgens importeur Pon Mobiel absolute toppers, vooral op het gebied van klanttevredenheid.

Uit eigen onderzoek van de importorganisatie en onafhankelijke reviews van media en consumenten blijkt dat de dealerpanden met de groene huisstijl zeer gewaardeerd worden. Om een eerlijk vergelijk mogelijk te maken bij deze jaarlijkse verkiezing, zijn de Nederlandse Skoda-dealers verdeeld in twee groepen; kleinere en grotere.

Auto Ames in Gorinchem is pas sinds begin 2010 officieel Skoda-dealer en gaat er nu al met de eretitel vandoor bij de kleinere dealers. Ook Automobielbedrijf Swarttouw in Barendrecht is uitgeroepen tot Dealer van het Jaar, maar dan bij de grotere dealers. Dit familiebedrijf bestaat al vijftig jaar, waarvan ruim twintig jaar als Skoda-dealer voor Rotterdam-Zuid, Barendrecht, Heerjansdam, Ridderkerk, Rhoon, Hoogvliet en Pernis.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties