Ten Boekel en Bakker start op 30 mei 2014 in Beverwijk als Suzuki-dealer. Het is een van de drie vestigingen van het familiebedrijf in Noord-Holland, dat sinds 1966 bestaat.

De drie filialen in Beverwijk, Schagen en Alkmaar staan onder leiding van de broers André, Marco en Peter Bakker. “Vorig jaar zijn we in Beverwijk gestart met Kia. We zijn enorm blij dat wij hier nu verkoop en onderhoud voor Suzuki kunnen bieden”, zegt André.

André Bakker: “Met de beste apparatuur in de werkplaats, een fraai ingerichte showroom en ruime openingstijden willen we onze klanten optimaal van dienst zijn. Tot het einde van dit jaar houden we diverse kortingsacties op onderdelen en reparaties. Ook krijgen kopers van een nieuwe Suzuki tot en met juli 2014 een elektrische fiets ter waarde van 995 euro cadeau.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties