Maxwell Technologies meldt op zijn website de overname door autofabrikant Tesla. Tesla neemt alle aandelen in Maxwell over, dat daarmee een dochteronderneming van Tesla wordt.

Tesla is bereid 4,75 dollar per aandeel te betalen. Daarmee komt het totale overnamebedrag op 218 miljoen dollar, zo’n 191 miljoen euro.

Missie

Volgens ceo Frans Fink van Maxwell is de overname in het belang van de aandeelhouders van Maxwell. “Daarnaast biedt het beleggers de mogelijkheid om deel te nemen aan de missie van Tesla om de opkomst van duurzaam transport te versnellen.” De overname ligt nu voor ter goedkeuring van de mededingingsautoriteiten. De overname wordt naar verwachting voltooid in het tweede kwartaal van 2019.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties