Maxwell Technologies meldt op zijn website de overname door autofabrikant Tesla. Tesla neemt alle aandelen in Maxwell over, dat daarmee een dochteronderneming van Tesla wordt.

Tesla is bereid 4,75 dollar per aandeel te betalen. Daarmee komt het totale overnamebedrag op 218 miljoen dollar, zo’n 191 miljoen euro.

Missie

Volgens ceo Frans Fink van Maxwell is de overname in het belang van de aandeelhouders van Maxwell. “Daarnaast biedt het beleggers de mogelijkheid om deel te nemen aan de missie van Tesla om de opkomst van duurzaam transport te versnellen.” De overname ligt nu voor ter goedkeuring van de mededingingsautoriteiten. De overname wordt naar verwachting voltooid in het tweede kwartaal van 2019.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties