Thule, de Zweedse leverancier van onder andere trekhaken, dakkoffers, dakdragers en fietsdragers, introduceert het Thule Towing Partner-programma om garagehouders op te leiden tot gecertificeerde trekhaakspecialisten.

De groeiende complexiteit van de elektronica in auto’s maakt de montage van trekhaken en de bijbehorende kabelsets steeds lastiger voor garagehouders. Gemiddeld monteert een garagehouder slechts een paar keer per jaar een trekhaak.

“Fabrikanten als Thule moeten hun verantwoordelijkheid nemen en er alles aan doen om de montage van trekhaken en kabelsets foutloos te laten verlopen”, zegt Bas Roelofs, marketingdirecteur bij Thule Towing Solutions. “Het programma maakt van garagehouders echte trekhaakspecialisten.”

Thule breidt in Nederland het netwerk van haar partners geleidelijk uit. De trekhaken zijn sinds maart ook voor grossiers via Doyen Auto verkrijgbaar. Ook Brezan verkoopt de materialen, net als Kühne Automotive.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
26 mei 2026
Same day delivery in de autobranche: waarom je bezorgoperatie nét zo belangrijk is als je voorraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties