Vanavond wordt op Autovak RAI bekend gemaakt dat de Toolbase van Harrems Tools beschikbaar is via Mijngrossier.nl. Het auto- en garagebedrijf krijgt hiermee direct toegang tot zo’n 50.000 producten uit het gereedschappenassortiment van Harrems Tools.

Door de koppeling met Mijngrossier.nl wordt het zoeken en bestellen van gereedschap een stuk vereenvoudigd. Bovendien kunnen gereedschappen in bijvoorbeeld een onderdelenorder worden meegenomen. Alles wordt dan uitgeleverd door de betreffende grossier waar het garagebedrijf zaken mee doet.

Erik van geuns, manager marketing en communicatie van Harrems Tools: “Hier hebben we lang op gewacht. Door de koppeling zien we de marktmogelijkheden voor onze grossiers sterk vergroot worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
Meest bekeken berichten
Recente reacties