Vanavond wordt op Autovak RAI bekend gemaakt dat de Toolbase van Harrems Tools beschikbaar is via Mijngrossier.nl. Het auto- en garagebedrijf krijgt hiermee direct toegang tot zo’n 50.000 producten uit het gereedschappenassortiment van Harrems Tools.

Door de koppeling met Mijngrossier.nl wordt het zoeken en bestellen van gereedschap een stuk vereenvoudigd. Bovendien kunnen gereedschappen in bijvoorbeeld een onderdelenorder worden meegenomen. Alles wordt dan uitgeleverd door de betreffende grossier waar het garagebedrijf zaken mee doet.

Erik van geuns, manager marketing en communicatie van Harrems Tools: “Hier hebben we lang op gewacht. Door de koppeling zien we de marktmogelijkheden voor onze grossiers sterk vergroot worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties