Vanavond wordt op Autovak RAI bekend gemaakt dat de Toolbase van Harrems Tools beschikbaar is via Mijngrossier.nl. Het auto- en garagebedrijf krijgt hiermee direct toegang tot zo’n 50.000 producten uit het gereedschappenassortiment van Harrems Tools.

Door de koppeling met Mijngrossier.nl wordt het zoeken en bestellen van gereedschap een stuk vereenvoudigd. Bovendien kunnen gereedschappen in bijvoorbeeld een onderdelenorder worden meegenomen. Alles wordt dan uitgeleverd door de betreffende grossier waar het garagebedrijf zaken mee doet.

Erik van geuns, manager marketing en communicatie van Harrems Tools: “Hier hebben we lang op gewacht. Door de koppeling zien we de marktmogelijkheden voor onze grossiers sterk vergroot worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties