Om de efficiency in de werkplaats te verhogen, heeft Autoflex een koppeling gerealiseerd met Topmec. Inmiddels zijn er zes koppelingen gemaakt en zo’n zestig aangevraagd.

De receptionist of werkplaatschef kan in de vertrouwde Autoflex omgeving een werkorder aanmaken en deze via Topmec direct doorspelen naar de monteur. In de werkorder staan de werkzaamheden omschreven en wordt vermeld welke onderdelen hiervoor aanwezig zijn of in bestelling staan. Anderzijds kan de monteur informatie, zoals extra gebruikte onderdelen, aan de werkorder toevoegen. Via Topmec beschikt de autotechnicus ook over controlelijsten en zo kunnen extra onderdelen besteld worden. De receptie kan de informatie vervolgens in de order teruglezen, extra onderdelen bestellen en de factuur hierop aanpassen.

Autoflex is een (online) softwarepakket dat ondermeer gebruikt wordt door in totaal 850 dealerbedrijven, universelen, (groot)handelaren, fleetowners en bedrijven gespecialiseerd in de verkoop en onderhoud van caravans, campers, heftrucks en motoren.

Bekijk hier het dossier ‘Topmec’ voor alle berichtgeving rondom de werkplaatssoftware >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties