Toyota geeft goedkeuring om met de twee merken van PPG Industries de Lexus FLA super sportwagens bij schade te herstellen. Het gaat om de blanke lak D8113 en de P190-1061 van Nexa Autocolor.

“We zijn er erg trots op dat we met de nieuwe Lexus LFA supercar worden geassocieerd. Toyota’s goedkeuring is dan ook een belangrijke mijlpaal. Matte aflakken worden steeds populairder in het topsegment luxewagens”, aldus Ron Thomas van PPG.
Matte kleuren, in het bijzonder mat zwart, zijn erg moeilijk te herstellen met standaard blanke lakken en matting agent.

PPG Industries is al langer gericht op het ontwikkelen van nieuwe producten, waar als voorwaarde geldt dat deze het leefmilieu minimaal of liever helemaal niet belasten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties