Alex Kroon start per 1 januari 2012 als salesmanager bij Kühne Automotive in Hoevelaken. Hij volgt daarmee Henri Verhoef op, die naar Toyota-importeur Louwman en Parqui vertrekt als manager aftersalesmarketing.

Kroon heeft de laatste vijf jaar bij Denso Europe gewerkt. In zijn laatste functie was hij als manager actief op de afdeling Aftermarketverkoop. Daarvoor werkte hij als hoofd productmanagement bij Kühne. Hij kent de organisatie van de onderdelenleverancier, d

“Wij zijn ervan overtuigd dat wij met Alex Kroon de juiste persoon voor deze uitdagende functie hebben gevonden. Zodoende kunnen we snel verder met het vormgeven van onze verkoopstrategie en het uitrollen van enkele belangrijke programma’s”, aldus Dinno van Breugel van Kühne.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties