Twee Nederlandse paviljoens sieren Equip Auto. De beurs voor de Europese aftermarket opende dinsdag 17 oktober en duurt nog tot zaterdag 21 oktober.

holland-houseDe Nederlandse beursdeelname bestaat voornamelijk uit het Holland House, een gezamenlijk initiatief van Kawe, Eurol, Kavo, NRF en Ganzenboom. Deze 140 vierkante meter grote stand heeft een onmiskenbaar (oranje) Hollandse uitstraling.

Holland High Tech

Het tweede Nederlandse paviljoen op Equip Auto is Holland High Tech. Hier demonstreren diverse Nederlandse technologie-ondernemingen hun knowhow. Het is een initiatief van Automotive NL en Rai Vereniging. Zowel Holland High Tech als het Holland House kregen te maken met hoog bezoek van ambassadeur Pieter de Gooijer. Hij was weliswaar uitgenodigd door Holland High Tech, maar bezocht toch ook het Holland House.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties