Bandendistributeur Van Aalderen Twen-Tyre in Almelo is sinds ruim twee weken gesloten: ‘door omstandigheden’, aldus een mededeling bij de entree. Onduidelijk is of het bedrijf failliet is of bezig is een doorstart voor te bereiden. De onderneming is niet bereikbaar voor commentaar.

Volgens bronnen rond het bedrijf, sinds 2001 onder leiding van directeur Hans van Aalderen, kampt Twen-Tyre al geruime tijd met afzetproblemen. De bank zou volledig beslag hebben gelegd. De groothandel is behalve leverancier van de bekende bandenmerken ook exclusief importeur van West Lake en Maxtrek.

Vanuit het Bedrijvenpark Twente levert Twen-Tyre in heel Europa aan garagebedrijven, transporteurs, bandengroothandelaren en bandenservicebedrijven. Het gamma bestrijkt de segmenten personenwagen/SUV, bestelwagen, truck en motor. Daarnaast levert Twen-Tyre motorolie, rem- en koelvloeistof, ruitensproeierantivries, onderhoudsproducten en smeermiddelen. Het in 1975 in Vriezenveen opgerichte familiebedrijf verhuisde in 2003 naar Almelo. In de voorbije decennia werd herhaalde malen uitgebreid. In 2011 groeide het magazijn naar tienduizend vierkante meter en verdubbelde het aantal laadperrons van tien naar twintig.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
Meest bekeken berichten
Recente reacties