Valspar heeft haar automotivedivisie uitgebreid met twee nieuwe medewerkers. Ruud Livramento is de nieuwe manager voor de Benelux en Ernst-Jan Groenevelt wordt verantwoordelijk voor de verkoop van lakproducten in Spanje Tsjechië, Slowakije, Slovenië, Kroatië, Turkije, Georgië, Armenië, Azerbeidjaan en Kazachstan.

Ruud heeft voordat hij bij Valspar kwam een aantal jaar als verkoopmanager bij Basf gewerkt als verantwoordelijke voor het merk R-M in Nederland. Ernst-Jan heeft veel ervaring opgedaan in verschillende verkoopfuncties bij internationale bedrijven die industriële en consumenten producten maken.

Valspar heeft aangegeven door te willen blijven groeien met haar automotive-afdeling, ondermeer bestaande uit de bedrijven Valspar Refinish, De Beer Car Refinishes en Plasti-Kote. De plannen hiervoor zijn niet bekend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties