Vanessa Baumbach start op 1 september als commercieel manager Automotive bij SCL Rotterdam. In deze functie gaat zij zich bezighouden met het verder uitbreiden van de importdienstverlening van SCL Rotterdam.

SCL Rotterdam is full service auto im- en exportdienstverlener en heeft een duidelijke groeiambitie waarbinnen ze zich verder wil positioneren op de Nederlandse markt. Binnen haar nieuwe functie is Vanessa zowel verantwoordelijk voor de groei binnen bestaande en nieuwe klanten als ook voor de productontwikkeling van de SCL Importservice.

Afgelopen jaar werkte Baumbach bij Imexco AMG als internationaal salesmanager. Daarvoor werkte ze drie jaar bij VWE als Business Consultant waar zij zich bezig hield met de exportdienstverlening.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties