Vanessa Baumbach start op 1 september als commercieel manager Automotive bij SCL Rotterdam. In deze functie gaat zij zich bezighouden met het verder uitbreiden van de importdienstverlening van SCL Rotterdam.

SCL Rotterdam is full service auto im- en exportdienstverlener en heeft een duidelijke groeiambitie waarbinnen ze zich verder wil positioneren op de Nederlandse markt. Binnen haar nieuwe functie is Vanessa zowel verantwoordelijk voor de groei binnen bestaande en nieuwe klanten als ook voor de productontwikkeling van de SCL Importservice.

Afgelopen jaar werkte Baumbach bij Imexco AMG als internationaal salesmanager. Daarvoor werkte ze drie jaar bij VWE als Business Consultant waar zij zich bezig hield met de exportdienstverlening.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2026
Bestuurder moet aan de knoppen
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties