Iveco en Irisbus hebben een nieuwe algemeen directeur. De 49-jarige Guy Vanhuffel is op 2 juli benoemd in zijn nieuwe functie voor de Benelux-markt, Denemarken, Zweden, Noorwegen en Finland.

Vanhuffel vervangt Roland De Deyne en werkte voorheen bij DAF Trucks. Daarna haf hij de leiding over de Europese introductie van de Hyundai lichte bedrijfswagens.
“Wij verheugen ons erop om te genieten van zijn 22 jaar ervaring in alle domeinen van de truck business”, aldus een woordvoerder van Iveco.

Iveco heeft meer dan 25.000 werknemers en 23 productiefaciliteiten in tien verschillende landen. Daarnaast heeft het bedrijf zes onderzoekscentra. Behalve in Europa is de onderneming ook actief in China, Rusland, Australië en Latijns-Amerika.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties