Het duurt nog even, maar op zaterdag 14 oktober organiseert Fource-grossier VEAM uit Heerenveen een Oktoberfest op het TT Circuit in Assen. Bestemd voor alle Noord-Nederlandse relaties, om de klanten – autobedrijven uit de regio – te bedanken voor hun loyaliteit.

Actiematig neemt VEAM een lange aanloop naar het feest. Met als thema ‘bist du dabei’ viel afgelopen week de eerste uitnodiging bij relaties op de deurmat. Directeur Menso Stel: “Elke maand zullen we middels acties aandacht vragen voor het Oktoberfest, waar we ruim vijftienhonderd tot tweeduizend gasten hopen te verwelkomen. Onze buitendienst en bezorgauto’s zullen het feest dagelijks onder de aandacht brengen.”

Het event wordt mogelijk gemaakt door een groot aantal sponsors, die zorgen voor een line up nationale zangers, inclusief een bekende Oktoberfestband. “De komende maanden zullen we iedere keer een tipje van de sluier oplichten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties