Het Duitse Twintec, gespecialiseerd in het inbouwen van LPG-systemen voor met name dealers, groothandel en wagenparken, heeft Vialle een grote onderdelenopdracht gegeven. Het Nederlandse bedrijf zal voor enkele miljoenen onderdelen gaan leveren voor de Twinfuel-systemen van Twintec.

Daarnaast zal Vialle in het begin ook complete systemen leveren, in samenwerking met FEV Motorentechnik uit Aachen. Eerst maakte Twintec zelf nog haar eigen LPG-installaties, maar besteed dit sinds begin dit jaar uit. Twinfuel is geschikt voor auto’s die zowel voldoen aan de Euro4- als de Euro5-norm.

Het aantal auto’s in Duitsland dat op LPG rijdt is sinds 2004 enorm gestegen van 25.000 naar bijna 450.000 stuks. Twintect verwacht dat dit aantal in 2015 uitkomt op ruim één miljoen. Vialle denkt jaarlijks ongeveer tweeduizend installaties via Twintec te kunnen verkopen.

[responsive-video identifier=”b2LTclvx20o”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties