TomTom lanceert een nieuwe smartphone-applicatie voor wagenparkbeheer. Webfleet Mobile stelt managers in staat om de bewegingen van hun wagenpark te volgen en is beschikbaar in zeven talen voor iPhone en Android-toestellen.

De app bevat een gedetailleerde kaart (Europa, Noord-Amerika, Australië en Zuid-Amerika) van de actuele verkeersituatie. Daarvoor gebruikt de het programma Tom Tom HD Traffic. De kaart biedt managers inzicht in de locatie van alle voertuigen, de bestemming en de verwachte aankomsttijd. Ook levert de applicatie informatie over brandstofverbruik en gemaakte uren door de chauffeur. Managers kunnen tekst-, status- en orderberichten lezen en ook tekstberichten direct naar het Tom Tom-navigatiesysteem van een chauffeur sturen.

“Deze applicatie biedt managers de flexibiliteit om hun medewerkers te monitoren terwijl ze zelf onderweg zijn”, zegt Thomas Schmidt, algemeen directeur van Tom Tom Business Solutions. “Door Tom Tom HD Traffic en andere kritische voertuiginformatie beschikbaar te maken, spelen we in op onze doelstelling om de transportwereld en de servicesector productiever te maken.”

Tom Tom heeft recent via 77 fleetmanagers onderzocht wat het rijgedrag in de buitendienst inhoudt. Lees hier het verslag >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties