Wijnand Kuiper (42 jaar) versterkt sinds deze maand als financieel directeur het directieteam van leasemaatschappij ALD Automotive. Kuiper, vertrekkend bij Care Autoschade, volgt Matthieu van Tellingen op.

In zijn nieuwe rol wordt hij eindverantwoordelijk voor de financiële afdelingen, waaronder controlling, accounting, collectie en acceptatie. Daarnaast maakt hij deel uit van het Nederlandse directieteam en zal hij een belangrijke rol spelen bij de uitrol van de strategie van de leasemaatschappij gericht op innovatie en groei.

Kuiper volgt de naar de IT-dienstverlener Topicus vertrokken Matthieu van Tellingen op, die ruim negen jaar bij ALD Automotive gewerkt. Kuiper is afgestudeerd bedrijfseconoom aan de Universiteit van Tilburg  en register controlling aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Hij heeft vijftien jaar financiële ervaring en was hiervoor ruim vijf jaar werkzaam bij Care Autoschade. Bij het schadebedrijf, met 52 vestigingen in Nederland, was hij onder andere verantwoordelijk voor het dagelijks aansturen van de financiële afdelingen.

ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management. Met ruim 1.300.000 voertuigen en meer dan vijfduizend werknemers in 41 landen behoort het bedrijf tot de drie grootste autoleasemaatschappijen wereldwijd.  Vorige maand werd ALD Automotive gekroond tot beste leasemaatschappij van Nederland, samen met Arval.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties